Spread the love

Zrozumieć czas i energię, w której się znaleźliśmy.

Czym jest Era Wodnika?

Wchodząc w XXI wiek, rozpoczęliśmy zapis nowego wieku Ery wodnika, szukając nadal odpowiedzi na wiele pytań.

Czy spełnią się przepowiednie znanych istot, które tak trafnie przepowiadały różne wydarzenia naszej cywilizacji na przestrzeni setek, tysięcy lat.

Nostradamus, Edgar Cayce, Maryja, Sławik Kraszennikow to tylko nie liczni, którzy mieli odwagę wskazać ludzkości możliwy scenariusz naszej przyszłości.

Klęski żywiołowe, choroby, epidemie, technologia  to podstawowe aspekty, które przewijają się w wielu przepowiedniach.

Jak je zrozumieć?

Jednak, aby zrozumieć przepowiednie, warto umieścić je w kontekście historycznym oraz najważniejsze duchowym. Chcąc uzyskać pełen obraz przyszłości, cofnijmy się w przeszłoś, dalej niż siega wiedza współczesnych historyków.

Historia naszej planety jest bardzo złożona,  prawda wydaje się dziś bardziej złożona niż fikcja. Aż trudno w to uwierzyć, ale historia ziemi podobnie jak powieść składa się z wielu wątków, na które wpływ mają nasze wzorce karmiczne.

Z historii znamy  powieści o złotych wiekach zaginionych cywilizacji takich jak Lemuria czy Atlantyda. Wielu z nas zamieszkiwało oba te kontynenty w swoich poprzednich wcieleniach, a nasze dusze przechowują pamięć o naukach udzielanych przez wielkich mistrzów w tamtym okresie.

Niektórzy z nas zachowali również świadomość tego, co wydarzyło się, kiedy pod wpływem upadłych aniołów zdradziliśmy naszych duchowych przewodników. W tamtym czasie powstały największe wyzwania karmiczne naszej cywilizacji.

Aby zrozumieć czym są proroctwa oraz przepowiednie, zajrzyjmy w najstarsze źródła i historie tam iposane. Jedną z nich jest historia Jonasza. Miał on bowiem udać się do Niniwy i ostrzec społeczność  przed zagładą. Jonasz jednak udał się w przeciwnym kierunku, bo chciał aby mieszkańcy ponieśli karę. Jednak na morzy w droze do innego miasta, zerwał się sztorm. Kiedy okazało się, że winny jest Jonasz, za jego namową wyrzucili go niechętnie za burtę, po czym połknął go ogromny wieloryb.

Po trzech dniach ryba wypluła Jonasza, a Bóg znowu poprosił go, aby udał się do niniy. Tym razem posłuchał, udał się do miasta i krzycząc o tym, że jeśli mieszkańcy nie będą prosili Boga o ocalenie, poniosą klęskę. Posłuchali go, pościli, modlili się, a Bóg ocalił Niniwę.

Można wywnioskować, że proroctwa to nie tylko przepowiednie, a ukazanie możliwych scenariuszy, na które mamy wpływ poprzez nasza codzienna egzystencje i wartości jakie wnosimy w życie bliźnich.

Nastanie nowego tysiąclecia zbiega się z erą Wodnika.

Wyrożniamy 12 okresów astrologicznych, który każdy obejmuje 2150 lat i wzięły one nazwy od znaków zodiaków. Pełen cykl to 25800 lat. Nikt dokładnie nie wie kiedy się zaczyna i kończy dana era, wiemy jednak że wychodzimy z ery Ryb, gdzie mieliśmy być „rybakami” i łowić „zagubione” ryby.

Era Wodnika przynosi nam świadomość ducha świętego, Matki Boskiej, żeńskiej energii twórczej w tym świecie. Głównym celem wśród mężczyzn i kobiet, jest rozwinąć w sobie żeńską stronę- kreatywną, intuicyjną i troskliwą, współczującą stronę duszy.

Prorocy mówia nam, iż Era ta może nam przynieść złoty wiek, wolność, pokój i oświecenie. Czas rozwoju technologii połączony z rozwojem technologii.

Jednak zmiany te mogą zapoczątkować choroby, głód, wojny oraz inne doświadczenia, które wolelibyśmy uniknąć.

Jak tego dokonać?

Era Wodnika jest punktem zwrotnym w procesie transformacji ludzkości. To co się wydarzy, zależy od tego jak podejdziemy do zobowiązań karmicznych, zanim w pełni wejdziemy w nową ere. Koniec Ery Ryb powoduje iż karma tejże ery staje przed nami, ale też karma całego  pełnego cyklu, każdej z poprzednich er.

Astrologia zapowiada nam ogromne możliwości stojące przed nami w nadchodzących latach, jednocześnie ostrzegając nas przed wyborami jakie dokonamy w najbliższej przyszłości.  Możemy nie wyciągnąć wniosków z przeszłości i nastanie ciemność, a możemy zrozumieć poprzez rozwój duchowy, gdzie wykreujemy świetlaną erę Wodnika.

Dziś od nas zależy czy zdołamy przetransformować negatywną energie karmiczna z przeszłości w pozytywna energie twórczą przyszłości. Jako ludzkość powinniśmy skupić się na Tu i teraz, oraz swoim wnętrzu bo to wojną między tzw. „dobrem a złem”, to walka i starcie dwóch energii w nas samych. Wewnętrzna walka powoduję , iż warto się zatrzymać i przeanalizować własne życie. Zastanowić się jaki świat chcemy budować dla naszych potomków i jakich ludzi chcielibyśmy spotkać na naszej drodze. Tym samym sami musimy stać się takimi, aby świadomie w relacjach miłości i akceptacji kroczyć drogą miłości.

Jestem przekonany, iż ludzie mogą sięgnąć do źródeł najwyższej  świadomości oraz mądrości, najgłębszego współczucia, wszelkich zasobów technologicznych i materialnych, aby drogą codziennej duchowości zniwelować działanie wszelkich negatywnych przepowiedni i proroctw.

Kiedy rozmawiam z ludźmi, coraz częściej słyszę , iż trudno im zrozumieć to co spotyka każdego z nich w codziennym życiu. Sprawy zaś toczą się tak szybko, że z trudem utrzymują się na powierzchni, nie raz poddając się cierpieniom. A wystarczy przecież zrozumieć własne wnętrze. Dlaczego życie stawia przed nami o wiele więcej wyzwań niż kiedyś. Chodzi właśnie o to, że wchodzimy w Erę o wyższej częstotliwości wibracji, gdzie przejdzie każdy, kto zrozumie i przejdzie przez ucho igielne, rozumiejąc skrzyżowanie prądów karmicznych o różnych wibracjach.

W pewnym sensie, wygląda to tak, że sciezka naszek karmy przwija się z coraz większa szybkością w postaci ludzi, o których się odbijamy, dopóki nie znajdziemy klucza do drzwi ich serc lub naszego własnego.

Szerzej o tym mówię na kanale Youtube w filmie pt. “Iluzja Potrzeby

Jeśli chcesz zobaczyć zobaczyć kliknij tutaj

Polecam też kanał YuTube

Życzę Tobię, abyś z w tym procesię zauważył pojawiające się drzwi i w swoim potencjale znalazł klucz do każdych z tych drzwi, przez które zdecydujesz się przejść.

 

Comments

comments