O mnie

Nazywam się Radosław Krzyska.
Jestem osobą głęboko uduchowioną. Rozwój osobisty i duchowość, pozwoliły osiągnąć mi stan oświecenia.Dziś cała moja wiedzą chce się dzielić, ponieważ bardzo wierzę w potencjał ludzi.
Przeszedłem długą drogę w swoim życiu- od osoby z długami, załamanej bez chęci do życia, do człowieka, który spełnia swoje marzenia i jest kreatorem własnego życia.

Jeszcze kilka lat temu, wracając z pracy etatowej do domu, potrafiłem tylko narzekać na wszystko wokół, ciągle powtarzając jak to jest źle na tym świecie.
Młody rodzic, zakredytowany i z długami na kartach kredytowych przez problemy zdrowotne…bez planu, bez celu, bez wizji na przyszłość.

Kiedy pojawiło się moje trzecie dziecko na tym świecie, córeczka Maja, zacząłem odczuwać dyskomfort w moim życiu. Zauważyłem jak uciekają mi dni, tygodnie i lata…

A ja zamiast cieszyć się życiem, wegetuję czekając, aż coś się zmieni….

Istotne jest to, że nic się nie zmieni, póki Ty się nie zmienisz.

Tutaj zaczęły się moje zmiany.

Musisz wiedzieć, że nic nie dzieje się bez przyczyny. To co dzisiaj masz to nie przypadek, a rezultat podjętych przez Ciebie wcześniejszych decyzji.
To w jakim miejscu się znajdujesz, to tylko i wyłącznie Twoja zasługa i nikogo nie poza Sobą nie możesz za to obwiniać.

A teraz najważniejsze….
Bądź wdzięczny za to, że tylko Ty!

Bo tylko od Ciebie zależy jakie podejmiesz działania i jak będzie wyglądała twoja przyszłość.

Tylko Ty możesz zmienić swoje życie, dzięki pierwszej decyzji o zmianie własnego dotychczasowego życia. Musisz tylko wziąć odpowiedzialność za własne życie i odpowiedzieć sobie na kilka pytań- czego tak naprawdę chcę, co chcę robić, kim chce być…

Ze względu na długi jakie posiadałem, postanowiłem, iż zrobię wszystko, aby się ich jak najszybciej pozbyć.

Mój stan zdrowia nie pozwalał mi na podjęcie drugiej pracy fizycznej, dlatego postanowiłem poszukać możliwości zarobkowych w internecie.

Swoją przygodę zacząłem od programów partnerskich. Tam spotkałem osoby będące przedsiębiorcami, zarabiające nie małe pieniądze, które pokazały mi co to rozwój osobisty i jak ważne jest w naszym życiu, aby ciągle się rozwijać.

Szybko uświadomiłem sobie, że pieniądze biorą się tylko z sprzedaży lub inwestycji. Jako, że byłem na minusie, zacząłem od sprzedaży w Marketingu sieciowym. 

Już wtedy wiedziałem, że chce pomagać ludziom, pragnąłem się dzielić całą wiedzą, jaką posiadam.

Przez kolejne ,miesiące i lata poświęcałem bardzo czasu na naukę i poszerzanie swojej świadomości z zakresu samorozwoju, psychologii, sprzedaży, perswazji, wystąpień publicznych, zarządzania czasem, planowaniem, samodyscypliną oraz wielu innych obszarach, niezbędnych ku temu, aby stać się ponadprzeciętnym sprzedawcą.

Postanowiłem też zdobyć wiedzę finansową, która moim zdaniem jest niezbędna w życiu każdego obywatela i powinno się jej uczyć już w szkole podstawowej.

 

Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca

Norman Vincent Peale

Zacząłem czytać książki o finansach, blogi i inne artykuły. Rozmawiałem z przedsiębiorcami, uzyskującymi bardzo dobre wyniki biznesowe, będącymi nie raz współwłaścicielami kilku spółek.

Rozwój osobisty iduchowy przerodziły się w moją życiową pasję.

Świadomość tego jak ważne są pytania, które sobie zadajemy w procesie przemian, miała ogromny wpływ na to, iż postanowiłem się rozwijać jako coach. Aby nie nazwać się samozwańczym coachem oraz zdobyć odpowiednie kwalifikacje. postanowiłem ukończyć szkołę Coaching Ways, aby zdobyć kompetencje Coacha ICF.

Karierę robi się z dwóch powodów – dla siebie i dla innych. Nawet, jeśli chcesz śpiewać, bo to kochasz, to i tak potrzebujesz kogoś, kto chciałby cię słuchać.

Ponad tysiąc godzin spędziłem na salach szkoleniowych i zainwestowałem bardzo dużo pieniędzy, aby być tu gdzie jestem.

Wiedza zdobyta, pozwoliła mi radzić sobie z długami dużo szybciej niż zakładałem.

Cała wiedzę zdobytą przekazuję w moim projekcie:

Radosław Krzyska- Świadomy Świat Rozwoju

Namaste

Chcesz mieć fascynujące życie? Zacznij spełniać swoje marzenia

Jako mentor i lifestrateg pomagam ludziom wychodzić z długów, odzyskiwać ich szczęśliwe i spokojne życie. Pokazuję im, że tak naprawdę wszystko jest możliwe, a do zmian potrzebna jest tylko jedna decyzja, która będzie miała wpływ na każdą następną w ich życiu. Pokazuję od strony prawnej jak pozbyć się zadłużenia, ale również pomagam poszerzać świadomość finansową.

Jako Coach, osoba przebudzona, pomagam osobom prywatnym, sprzedawcom, przedsiębiorcom, menagerom, kierownikom i innym, wyznaczać cele i towarzyszę im w procesie zmian.

Mój proces zmian wewnętrznych , który sam przeszedłem pozwala mi być dla Ciebie lepszym partnerem i coachem, który nie tylko doradzi, ale wzbudzi wewnętrzną motywację do działania. Lubię patrzeć jak moi podopieczni są zadowoleni i szczęśliwi.

Jestem przekonany że zadając odpowiednie pytania potrafię zmienić świadomość ludzi, oraz ich nastawienie do życia. Dokonuję zmian w ludziach, aby odnosili upragnione rezultaty.

Nie ma głupich ludzi, są tylko nieświadomi. Postanowiłem dzielić się wiedza i doświadczeniem z każdym, kto będzie chciał słuchać i wykorzystać to w swoim życiu. Moja życiową pasją stało się uświadamianie innym, iż ich los leży w ich rękach i to oni mogą mieć takie życie, jakie sobie zapragną. Jedynie co muszą zrobić zrobić, to zauważyć w jakim systemie żyją i wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość.

Każdy z nas jest kreatorem własnego życia.

Moje Motto

Wszystko zaczyna się od świadomości