O mnie

Spread the love

Witam

Nazywam się Radosław Krzyska, mam 34 lata, mieszkam w małej miejscowości obok Kędzierzyna Koźla. Jestem mężem wspaniałej kobiety, którą uwielbiam za to jak mnie wspiera na co dzień ,oraz za opiekę nad naszymi pociechami. Mamy dwóch synów oraz córeczkę ,która jest najmłodsza.

Od 2012r. pracowałem w różnych projektach online, gdzie cyklicznie zarabiałem, choć te kwoty mnie nie zadowalały. Ciągle szukałem nowych i lepszych rozwiązań. Kiedy na początku 2017 roku trafiłem na projekt, w którym mogę zarabiać nieograniczone kwoty, dodatkowo mogę zadbać o zdrowie oraz rozwój osobisty, dlatego postawiłem na E-biznes. Zaczynałem od zera, bez jakiejkolwiek wiedzy, zaplecza finansowego, ale za to z wsparciem ludzi, których poznałem w biznesie.

Bardzo szybko uzyskując zadowalające mnie wyniki, postanowiłem dalej się rozwijać i korzystać z szkoleń dostępnych na rynku na temat rozwoju osobistego oraz sprzedaży. Tylko od Czerwca do Grudnia 20178 spędziłem na salach szkoleniowych ok 250h, gdzie uzyskałem bezcenną wiedzę, dzięki której poprawiłem swoje rezultaty.

Stworzyłem blog radoslawkrzyska.pl ,aby uświadomić tylu ludzi ile się da, jak ważnym elementem w życiu każdego człowieka jest rozwój osobisty. Pragnę pokazywać moje rezultaty działań w dążeniu do celów pośrednich, jak i do mojego życiowego celu. Będę  dzielił się każdą informacją, którą uznam za ważna dla tych, co chcą zmienić swoje życie tak, jak ja zmieniam moje. Stopniowo krok po kroku ,każdym zdobytym celem, oraz doświadczeniami które napotkam po drodze.

Network  Marketing nie jest idealny, jest po prostu lepszy ponieważ mogłem zacząć biznes z niskim budżetem bez kosztów stałych takich jak np. biuro czy też inne pomieszczenia, jednocześnie uwzględniając możliwości które nam oferuje w przyszłości. Najważniejszym elementem w podjęciu decyzji o Network Marketingu był fakt, iż nie musiałem rezygnować z etatu. Potrafię podzielić te dwie prace ,przy tym dbając o rozwój osobisty.

Moim życiowym celem jest pomagać każdej osobie, która będzie szukała rozwiązań aby poprawić swoje wyniki. Dlatego też zdobytą wiedzą systematycznie będę się dzielił na moim blogu w formie wpisów oraz video.

Życzę udanej lektury oraz wspaniałych rezultatów.